Ziemassvētku Sadraudzības tirgus

Šī gada 16. decembrī , “Svētā Lūkas Atvērtajā mājā” tika rīkots “Ziemassvētku Sadraudzības tirgus”- šis ir trešais šāda veida pasākums, projekta “Sadraudzības tirgi” ietvaros, kuru apmeklēja arī daudzi viesi, tai skaitā arī no Ukrainas.
Pasākums iesākās ar lekciju-diskusiju – katrs apmeklētājs varēja uzdot jautājumus, uzzināt ko jaunu un interesantu. Tika organizētas tikšanās ar psihologu, sociālo darbinieku, teologu, karjeras konsultantu, kā arī, tika sniegta lekcija par Latvijas vēsturi un tradīcijām. Māmiņas ar bērniem apguva prasmi strādāt ar mālu un varēja izgatavot sev kādu tīkamu, noderīgu lietu.
“SvLabBistro” piedāvāja dažādus, pašu gatavotus gardumus un kārumus, kas iepriecināja apmeklētājus. Ziemassvētku vecītis sveica bērnus un pieaugušos Ziemassvētkos.
Mūsu nākamā tikšanās “Svētā Lūkas Atvērtajā mājā” norisināsies 20.01.2024., no plkst.10:00 – 20:00, pasākuma “Barikāžu atceres Sadraudzības tirgus” ietvaros.
Projekta “Sadraudzības tirgi” finansējumu nodrošina Eiropas Savienība, “Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda” ietvaros.
© Copyright - Svētā Lūkas atbalsta biedrība