Svētā Lūkas Atvērtā māja aicina uz Vasaras labdarības tirdziņu

Svētā Lūkas Atvērtā māja priecājas aicināt visus uz Vasaras labdarības tirdziņu, kas notiks 27. jūlijā un ilgs visu dienu, sākot no pulksten 10:00 rītā. Šis pasākums solās būt piesātināts un aizraujošs, piedāvājot dažādas aktivitātes un izklaides visām vecuma grupām.

Pasākuma programmā:

Keramikas meistarklases: Pieredzējuši meistari palīdzēs jums radīt unikālus keramikas izstrādājumus. Tā ir lieliska iespēja izmēģināt sevi jaunā amatā un izveidot kaut ko ar savām rokām.

Brīvais mikrofons: Skatuve ikvienam, kurš vēlas dalīties ar savu talantu. Dziediet dziesmu, deklamējiet dzejoli vai uzstājieties ar īsu stāstu. Šī ir jūsu iespēja izpausties pateicīgas auditorijas priekšā.

Karjeras orientācijas spēle “Karjeras kompass” ar Olgu Bari: Uzziniet vairāk par dažādām profesijām un atrodiet savu karjeras ceļu aizraujošā spēlē, kuru vada karjeras orientācijas eksperte Olga Bari.

Mākslinieku un amatnieku tirdziņš: Vietējie mākslinieki un meistari piedāvās savus darbus. Tā ir lieliska iespēja iegādāties unikālus roku darinājumus un atbalstīt vietējos radītājus.

Koncerts: Baudiet dzīvo mūziku un vietējo mākslinieku uzstāšanās. Muzikālie priekšnesumi piešķirs spilgtas emocijas un radīs svētku atmosfēru tirdziņā.

Playback teātra “Diližans” performance: Unikāls teātra priekšnesums, kurā aktieri atveidos skatītāju stāstus tieši uz skatuves. Šis interaktīvais šovs neatstās vienaldzīgu nevienu.

Un daudz vairāk!

Visi ziedojumi, kas tiks savākti tirdziņā, tiks novirzīti apkures sistēmas atjaunošanai Svētā Lūkas Atvērtajā mājā. Jūsu ieguldījums palīdzēs radīt ērtākus apstākļus visiem apmeklētājiem un pasākumu dalībniekiem.

Būsim ļoti pateicīgi par jūsu atbalstu un dalību! Pievienojieties mums 27. jūlijā un pavadiet šo dienu ar prieku un lietderīgi.

© Copyright - Svētā Lūkas atbalsta biedrība